You are here:

wzór na delte

wzór na delte
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pisanie pracy inżynierskiej (5)Pisanie pracy inżynierskiej dowodzi, że doszliśmy do końcowego etapu studiów. Nie jest to łatwe zatem już samo pisanie pracy jest sporym sukcesem, bo nie każdy z powodzeniem przechodzi przez pięć lat studiów i zdaje wszystkie egzaminy. Studia to dzisiaj bardzo specyficzny moment życia młodego człowieka – dawniej studia dowodziły, że osoba z tytułem magistra jest intelektualistą przed którym wszystkie drzwi stoją otworem. Obecnie znaczenie studiów znacznie się zdewaluowało i sam fakt bycia studentem nie jest wielkim osiągnięciem.
Studiuje tak wiele osób, że tytuł magistra znaczy bardzo niewiele, często wręcz rozdawany na lewo i prawo przez uczelnie, świadczy o jej upadającej renomie.
Dzisiaj wiele osób pisze doktoraty i często mówi się,że obecny tytuł doktora ma taką wartość jak kiedyś magisterium. Dowodzi to kryzysu polskiej nauki i tego, że jest źle zarządzana. Z powodu niżu demograficznego, którego skutki dotykają obecnie polskie uczelnie – dostanie się na wiele kierunków nie stanowi większego wyzwania i większość maturzystów decyduje się podjąć studia.

………
– naklejka do legitymacji studenckiej
– nauka gry na gitarze dla dorosłych poznań
– Incoterms 2010 szkolenie
– montaż anten satelitarnych wawer
– Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick
– kurs trenera personalnego gdańsk
– nauka jazdy toyota yaris bydgoszcz
– Mikrokontrolery AVR język C, podstawy programowania Kardaś
– Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii Poradnik
– Sieci i instalacje gazowe Poradnik projektowania, budowy i eksploatacji

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top